Nu had ik een mooi log bijgehouden op de iPad. Klik ik op verwijderen!
Dus dan maar weer opnieuw (uit het hoofd)
Even een paar uurtjes (3) plat in Hong Kong.
Nu nog een vlucht van bijna 9200 km naar Auckland. En dan nog een vlucht van een uur of anderhalf naar Christchurch. Hoogte 11277 meter. Met nog zo’n 2300km voor de boeg laten we Australië rechts liggen. Dat voor hen die denken dat het “vlak bij elkaar ligt”.
De vluchten verlopen prima, we mogen zelfs de mayonaise invoeren. Duurt allemaal wel een beetje lang bij de Nieuw Zeelandse collega’s maar wij wonen ook niet op een eiland.
Vanaf het vliegveld met de shuttlebus naar het hotel. Om 13:30 (02:30) zijn we op de kamer en maken we een bakkie Wiener!
Na een verfrissende douche zijn we het hotel uit en de hoek omgegaan. Hier stond dus ooit de kathedraal! We schrikken best van de stad! Wat is hier veel verwoest. We prijzen ons gelukkig dat we 4 jaar geleden op de camping zaten en niet een paar km verderop in de stad.
Bij de mobiele Griek een souvlaki gegeten en vandaag gaan we heeeel vroeg naar bed!
Bedankt voor jullie reacties weer en tot gauw!
(Klik of tik op de foto voor een vergroting)
Geweldig om iets van jullie te horen, geniet ervan en tot in maart. Xxx
Yeah jullie zijn er.
veel plezier en slaap lekker.
xxx
Zo nu lekker bijslapen en dan gaan genieten!! We volgen de verhalen!!
Hoi Luitjes,
Een fijne dag vandaag……..
X
Na een lange reis heb je de slaap wel verdiend.
gr.
Fijn, na een lange reis kan nu het echte genieten beginnen…. op naar de foto’s!
Hoi luitjes,
Hoewel het al een tijdje voor ons geleden is, dat wij in NZ geweest zijn, komen de herinneringen aan dit schitterende land weer direct boven bij het lezen van jullie verhalen. Leuk om te lezen, dat jullie mayonaise wel door de douane mocht, wij moesten onze meegenomen pot pindakaas daar achterlaten.
Ik ben heel benieuwd naar jullie ervaringen, geniet ervan !!
Hallo,
Nogmaals fijne vakantie en genieten daar, maar dat zal wel lukken
blijf jullie volgen
gr bolek
Veilig geland in Nieuw Zeeland!
Lekker geslapen.
Nu kunnen jullie uitgerust aan jullie avontuur beginnen en heerlijk rondtoeren in jullie tijdelijke huis.
Veel plezier. Zijn benieuwd naar foto’s!
Groetjes.
Dag vakantiegangers,
Lekker genieten van deze weken.
Fijn dat de reis goed is gegaan.
Hoor snel van jullie.
Groeten van Rene en Susanne
Eerst lekker uitrusten, en dan kan het grote avontuur beginnen. Veel plezier samen.
Kijk, dat is nu eens een goede vorm van aankomen in het nieuwe jaar.
nu lekker uitrusten en heerlijk genieten. wij doen mee aan de andere kant van onze aardbol.
enjoy.