Menu Sluiten

12 november 2017, Te Awaiti

We werden al vrolijk wakker door een appje van het thuisfront, een filmpje van Renske. Wat een uitkomst dat whatsapp. Zo ver van huis en toch zo dichtbij.
De weathersite gaf aan: een beetje regen. Net als bij ons, als je richting strand gaat, trekt de lucht meestal open.

We staan nog steeds op dezelfde camping omdat we van hieruit makkelijk op het strand komen. Vandaag doen we Te Awaiti aan. De route is ook prachtig en zien wederom duizenden, duizenden schapen. Zelfs op het strand.
De camper staat tegen de kustlijn en we drinken onze koffie.

’s Middags gaan we nogmaals naar Cape Palliser, gewoon omdat het kan! We wilden nogmaals genieten van deze omgeving. Oh, we krijgen hier geen genoeg van, maar om half 5 is het toch tijd om te gaan.

De gele lupine’s bloeien in grote getale en de laatste bloem is gespot hier in het dorpje. Weet iemand welke plant dit is? (Met dank aan Tino: Koningsprotea ookwel bekend als Reuze Protea of Honingpot.)

De overtocht hebben we geboekt voor morgen kwart voor drie en de camping in Picton is besproken.
We gaan het Noordereiland verlaten.

Tot vanaf het Zuidereiland.

(Klik of tik op de foto voor een vergroting)

5 reacties

  1. Tino

    Volgens mij is dat de: Protea cynaroides

    Oftewel de: Koningsprotea ookwel bekend als Reuze Protea of Honingpot.
    Het is eigenlijk de internationale bloem van Zuid Afrika, dus misschien is het familie.

    Ik zie dat jullie het naar jullie zin hebben, fijn om te zien!

  2. Maurice van Kamperdijk

    Wat een prachtige reis en even zo mooie foto’s!
    Fijne tijd op het Zuidereiland gewenst!

Reacties zijn gesloten.