Menu Sluiten

28 mei, Droomslaapplaats

Improvement District No. 12, AB T0E, Canada

We staan nu op de Columbia Icefields op 1971m hoogte. We logeren vannacht op de parkeerplaats.

VANDAAG EN ECHTE BEER GEZIEN en gefilmd.

Alles goed hier, helaas nog geen foto’s. We zijn al blij dat we even op internet kunnen. Alles gaat hier meer dan geweldig.
’t Zal vannacht wel weer koud worden. De meren hier zijn nog bevroren. Liefs, kusjes, knuffels en tot gauw allemaal!!!!!

8 reacties

  1. Jolanda vd P

    Fijn even snel iets te horen, geweldig dus weer.jammer dat internet zo slecht is.
    Die foto’s zien we later wel,dat is niet zo erg. Geniet nog lekker gr jolanda

  2. Mariska

    Wat gaaf een beer! kruip maar lekker tegen elkaar aan en slaap lekker. Dikke kus van ons

  3. Ria en Ger

    Wat een belevenis, beren zien, het kan niet op, ik wil later alles horen en die fotoos komen goed, blijft er voor ons nog wat om naar uit te kijken, hier alles goed .

  4. Han Mensen

    Nou zo te lezen hebben jullie het prima naar jullie zin. Geniet ervan!

  5. Sandra Ronny Zoë

    He (schoon)(o)pa en (schoon)(o)ma,

    Ons jaloers maken zijn jullie ondertussen goed in geworden!
    Ook hier gaat alles goed. Afgelopen 2 weken de laatste voorbereiding voor de bruiloft gehad. Het komt steeds dichterbij 🙂 We hebben vorig weekend een prachtige jurk voor Zoë gekocht. Zo lief en schattig.
    Zoë heeft vanochtend ook voor het eerst op haar zij gerold. Zo trots natuurlijk haha. We blijven trainen dat als jullie terug komen ze kan omrollen.
    Geniet ervan, dat het nog BERE gezellig mag zijn haha

    Een hele dikke kus (Zoë geeft een lekkere natte) en knuffels van meezun3en

  6. Sandra nog even

    Ze kan ook al haar eigen voet in der mondje stoppen 😀

  7. Annelies

    Wat een geweldige natuur zeg SCHITTEREND, maar ik wil wel even zeggen dat wij vorige week ook een beer hebben gezien in Duitsland, alleen die hing aan de muur van een kasteel haha.
    Nog heel veel plezier en geniet ze, maar dat is niet zo moeilijk daar.
    Groetjes Annelies

Reacties zijn gesloten.